FYZIOWALKINGPOINT.CZ

Miroslava Chromiaková

Jsem fyzioterapeut, který objevil kouzlo a nekonečné možnosti severské chůze.

Jako fyzioterapeut často vidím, že nordic walking může mým pacientům pomoct se spoustou fyzických i psychických potíží a jako instruktor severské chůze mohu svým klientům pomoct konkrétní fyzioterapií.

Fyzioterapie a severská chůze pro mne znamená nápravu chyb na těle a postuře a nastartování vpřed.


Od května 2019 jsem také certifikovaný instruktor kondiční chůze nordic walking s akreditací MŠMT a jsem členem Nordic Walking Point®

Tato aktivita mi otevřela novou dimenzi chůze, nejpřirozenějšího pohybu člověka. Severská chůze narovnává tělo, uvolňuje mysl a nastartuje vpřed. Má rytmus, tempo, které si přizpůsobíte podle své aktuální kondice či nálady a můžete ji dělat kdykoliv a kdekolliv. Stačí jen ... chtít :-)

Jsem fyzioterapeut specialista, odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízím klientům všech věkových kategorií v oblasti individuální léčebné tělesné výchovy včetně technik manuální medicíny a tejpování.

Zaměřuji se hlavně na ortopedické a traumatologické problémy, speciálně na poúrazové a pooperační stavy ramenních, kolenních a hlezenních kloubů, ale i na nemocné s pohybovým aparátem, neurologické i interní onemocnění, skoliózy a vadné držení těla u dětí i dospělých. Pomohu vám s ergonomií vašeho pracovního prostředí a také s nápravou špatných návyků a stereotypů i rekondicí po jakémkoliv onemocnění a úrazu.

V současné době jsem zaměstnaná v soukromé rehabilitační ambulanci FYZARTIS v Ostravě - Porubě. Hledám však prostory k provozování své soukromé fyzioterapeutické praxe v Havířově a okolí.


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu