NABÍDKA LEKCÍ  A SLUŽEB FYZIOWALKINGPOINT

Máte zájem o lekci nordic walking a nevíte, kterou si vybrat?

Jste začátečník, nordic walking je pro vás novinkou? Chodíte delší dobu a chcete se přidat ke skupině? Potřebujete si pořádně zacvičit nebo se naopak dostat do kondice? Máte chuť na víkendový výlet do přírody? Chcete se domluvit na individuálním programu? Máte zájem o teambuilding pro svou firmu? Napište mi svou představu a něco o sobě, určitě se domluvíme.

Vyberte si z nabídky níže, která je pro vás nejvhodnější.


ZÁKLADNÍ LEKCE NW

JEDNOTLIVÉ LEKCE NW

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE NW

KONDIČNÍ LEKCE NW

ZDRAVOTNÍ LEKCE NW

TEAMBUILDING S NW

VÍKENDOVÝ VÝŠLAP S NW

ZÁKLADNÍ LEKCE NW 2,5 - 3 hodiny nebo ZÁKLADNÍ KURZ NW - celodenní

Pokud s nordic walking začínáte, nemáte zatím žádné zkušenosti, nikdy jste to nezkoušeli, prostě máte "hůlky poprvé v ruce", je třeba začít prvním krokem a to základní lekcí nebo kurzem, kde se dozvíte vše potřebné o této pohybové aktivitě, o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce i pár posilovacích cviků a když bude zájem, mohu poradit i něco málo okolo výživy při sportu.

Cena

Přihlaste se zde.


JEDNOTLIVÉ LEKCE NW 1,5 - 2 hodiny

Máte již seznámení se severskou chůzí za sebou? Pak jsou tu pro vás již jednotlivé lekce NW. V nich už se nezdržujeme vysvětlováním techniky a jdeme rovnou na to 😊 Součástí lekce je protažení svalů před i po chůzi, samotná chůze v terénu včetně chůze do kopce a z kopce, nějaké to posilování a když je čas, tak i hra s hůlkami.

Můžete si zvolit lekci individuální nebo pravidelnou skupinovou.

Cena

Přihlaste se zde.


KONDIČNÍ LEKCE NW 1,5 - 2 hodiny

Vyzkoušeli jste lekci NW a máte pocit, že je to málo? Potřebujete se více zapotit, máte chuť na větší dávku posilování, lákají vás kopce, chcete si prostě pořádně zatrénovat? Mám pro vás kondiční lekce NW, při kterých si již nebudete povídat, protože vám nebude stačit dech 😊 Kromě běžného protažení a velmi rychlé chůze vás potáhnu po kopcích tam a zpátky, vyzkoušíte si i lehký běh s hůlkami a mám pro vás porci kvalitního posilování s cvič-gumami.

Cena

Přihlaste se zde.


ZDRAVOTNÍ LEKCE NW 1,5 hodiny

Jste senior, nemáte fyzickou kondici, máte sedavé zaměstnání, nemáte zkušenost s pravidelným pohybem, máte limitující zdravotní omezení, výraznou nadváhu, jste po úrazu a v rekondici? Bojíte se, že lekci nezvládnete? Tak toho se bát nemusíte. Je zde prostor i pro zdravotní lekce NW. Tempo a terén se přizpůsobuje kondici účastníků, protažení svalů je prokládáno prohloubeným dýcháním, každá lekce je modifikována pro konkrétní jedince tak, aby byla přínosná pro všechny zúčastněné. Jsem fyzioterapeut, neváhejte se na mne obrátit se svými zdravotními obtížemi a omezeními.

Cena

Přihlaste se zde.


VÍKENDOVÝ VÝŠLAP S NW 4 - 6 hodin

Rádi byste si vyšli o víkendu někam za město? Tomu rozumím 😊 Nabízím víkendové výšlapy s NW. Mohou to být hory nebo jen kopečky v okolí, důležité je, že si vyjedeme někam mimo cesty, auta, hluk ... Výšlap je bez výuky, protažení či posilování je na každém samostatně, stejně jako doprava do místa určení.

Cena

Přihlaste se zde.


TEAMBUILDING S NW časově dle dohody

Omrzely vás klasické firemní akce a večírky? Pojďte do přírody! Zažijete své kolegy v jiné pozici, ve sportovním oblečení, možná i vyčerpané, ale hlavně se společně něco naučíte, nový pohyb, soudržnost i rivalitu při soutěžích a hrách, které vám spolehlivě rozvibrují bránici a pozitivně vás nastartují do dalších pracovních dní.

Cena dohodou

Přihlaste se zde.


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu