VZKAZOVNÍK

VZKAZOVNÍK

Líbila se Vám má lekce nordic walking? Byli jste spokojeni s náplní lekce, s mým vedením či lokalitou nebo se cvičením? Cením si Vašich reakcí, jsou i pozvánkou pro ostatní zájemce o lekce či kurz. 

Napište mi a já sem Váš vzkaz připojím. Děkuji.

Ivana Pavlasová

Individuální základní lekce

"Tvá lekce byla bezvadná, cítila jsem se unaveně, ale zároveň bych vyrazila ihned znovu. Mrzí mě, že nemám své hole, proto jsem se hned rozhodla pro koupi. Už jsem tě doporučila kolegyním v práci. Děkuji za tvé instrukce při následující lekci a hlavně za naplněné očekávání z chůze o holích. Věřím, že ji budu moci časem nazvat slovy "moje nová láska"."

Hana Šornerová

Základní lekce NW

„V sobotu jsem se s kamarádkami seniorkami účastnila základní lekce NW. I přes nepřízeň počasí jsme si to užily a byly nadšeni. Mirka vedla celou lekci skvěle a chceme určitě v této aktivitě pokračovat v dalších lekcích s Mirkou, ale i samostatně chodit. Protáhly jsme celé tělo a cítily se nabiti energií. Děkujeme.“

Jana Baldrmanová

Základní lekce NW

"Lekce splnila mé očekávání. Byla jsem spokojená s tvým výkladem i připomínkami. Sportovní vycházka se mi moc líbila a těším se na další aktivitu s nordic walkingem. Se srdečným pozdravem JanaB."

Šárka Žihalová

Základní lekce NW

"Lekce byla suprovní, což jsem i očekávala. 8-) Oceňuji odbornost, empatii a celkový pozitivní přístup, Miri. Určitě se zúčastním další lekce."

Dagmar Karásková

Individuální základní lekce

Ahoj Mirko, jsem ráda, že jsi mi ukázala kouzlo nordic walking. Jsi skvělá lektorka a lekce s tebou byla inspirativní. Přijela jsem domů příjemně unavená a moc spokojená.
Děkuji Dáša K. 

Pavla Juříková                          

 Individuální Základní lekce NW

"Milá Mirko. Bylo to moc prima, jsem unavená, ale moc spokojená. Nebojím se napsat, nadšená. Určitě budu aktivitu dále rozvíjet. Moc děkuji za Tvůj skvělý přístup. Pavla"

Pavla Gvuzďová

Individuální základní lekce NW

"Děkuji za lekci, bylo fajn se naučit základy a poslechnout si, co to teoreticky obnáší.
Přeji mnoho milých klientů, radost z práce a možná se ještě na nějaké lekci potkáme."

Brigita Válková

Individuální základní lekce NW

"Absolvovali jsme individuální základní lekci s kolegou pod vedením Mirky.
Lekce byla super, vyšlo počasí. Mirka byla úžasná, dokázala vše srozumitelně a názorně vysvětlit, zasvětit nás do nord walkingu. Moc jí za to děkujeme a doufám,že se ještě na nějaké lekci potkáme." 

Miroslav Kelemen

účastník Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Vážená paní Chromiaková,
děkuji za včerejší skvělou vycházku, moc se mi líbila a taky Váš přístup a forma vedení lekce. Rád přijdu i s mojí partnerkou na Vaši lekci někdy jindy"

Tereza Janásková

Základní lekce NW

„Milá Mirko!
Sobotní lekcí jsem byla nadšena! Potřebuji rozpohybovat, zpevnit, shodit kila...sama se obtížně donutím. Zapojit všechny svaly při pohybu v přírodě je ideál. Úvodní prohřátí a rozcvičení se závěrečným protažením zřejmě způsobily, že jsem necítila žádné svalové bolesti, jak jsem se obávala při svém lenošivém způsobu života. Takže super! Ráda využiji liché čtvrtky v O-Bělském Lese, po domluvě s Tebou. Měj se hezky! Tereza.“

Renata Pawlasová

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Zdravím všechny, kdo jste se zúčastnili ukázkové lekce NW dne 4.3.2020 v Havířově. Vycházku do lesa jsem si užila, instruktorka Mirka je bezva, všechno nám vysvětlila, hravou a vtipnou formou ukázala, individuálně se nám věnovala, trpělivě vysvětlovala. Ono to vypadá velmi jednoduše, ale přeci jen správná technika je základ, takže jsem ráda, za všechny tipy a rady od Mirky. Pokud se naskytne podobná akce, ráda se jí zase zúčastním.Mirko, mockrát děkuji za příjemné odpoledne!Renata "

Sylva Hornová

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Zdravím paní Mirko a děkuji, že jsem se mohla zúčastnit Vaší ukázkové lekce, bylo to zajímavé, poučné a příjemné být s vámi všemi v hezkém prostředí porubské Myslivny. Lekce máte zajímavě udělané, ten čas tak rychle utekl.:-) O Vaše lekce bych měla zájem, není nic příjemnějšího než si pořádně protáhnout tělo venku v přírodě a ještě s fajn lidmi. Přeji Vám, ať se vám daří a máte hodně zájemců o lekce! Sylva"

Eva Blažková

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Ahoj, Miruš,
ještě jednou děkuji za lekci. Moc se mi líbila. Pohrávám si s myšlenkou si "zachodit" i víckrát.Eventuelně se přidat k nějaké kondiční-zdravotní "nenaspídované" skupince, s níž budu schopna držet krok... Děkuji Eva"

Iva Bubláková

hodnocení z fb stránek

"Mirka je profík, usměvavá, ochotná poradit a pomoci kdykoli a kdekoli. Pokud se necítíte fit, ale jste ochodní na sobě zamakat a dostat se zpět do kondice, neváhejte a jděte do toho. Stojí to za to! "

Iveta Zálejská

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Ahoj Mirko, moc se mi to líbilo. Pokud někdo zvažujete začít s NW, Mirka je ta pravá, která vás skvěle zasvětí do této metodiky. Zažijete krásně strávené chvíle s NW. Děkuji ti Mirko a těším se na další lekce Iveta"

Eva Fremlová

pravidelná účastnice lekcí NW

"Ahoj, bylo to fajn, vyšlo krásné počasí a bylo veselo. Super akce. Děkuji za hezké odpoledne."

Aleš a Ivana Bilíkovi

účastníci Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Dobrý den, bylo to fajn, děkujeme ;-) Bilíkovi."


Budu ráda, když připojíte Váš vzkaz či hodnocení:

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu