VZKAZOVNÍK

VZKAZOVNÍK

Líbila se Vám má lekce nordic walking? Byli jste spokojeni s náplní lekce, s mým vedením či lokalitou? Cením si Vašich reakcí, jsou i pozvánkou pro ostatní zájemce o lekce. Napište mi a já sem Váš vzkaz připojím. Děkuji.

Pavla Juříková                          absolventka Individuální Základní lekce NW

"Milá Mirko. Bylo to moc prima, jsem unavená, ale moc spokojená. Nebojím se napsat, nadšená. Určitě budu aktivitu dále rozvíjet. Moc děkuji za Tvůj skvělý přístup. Pavla"

Miroslav Kelemen

účastník Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Vážená paní Chromiaková,
děkuji za včerejší skvělou vycházku, moc se mi líbila a taky Váš přístup a forma vedení lekce. Rád přijdu i s mojí partnerkou na Vaši lekci někdy jindy"

Renata Pawlasová

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Zdravím všechny, kdo jste se zúčastnili ukázkové lekce NW dne 4.3.2020 v Havířově. Vycházku do lesa jsem si užila, instruktorka Mirka je bezva, všechno nám vysvětlila, hravou a vtipnou formou ukázala, individuálně se nám věnovala, trpělivě vysvětlovala. Ono to vypadá velmi jednoduše, ale přeci jen správná technika je základ, takže jsem ráda, za všechny tipy a rady od Mirky. Pokud se naskytne podobná akce, ráda se jí zase zúčastním.Mirko, mockrát děkuji za příjemné odpoledne!Renata "

Sylva Hornová

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Zdravím paní Mirko a děkuji, že jsem se mohla zúčastnit Vaší ukázkové lekce, bylo to zajímavé, poučné a příjemné být s vámi všemi v hezkém prostředí porubské Myslivny. Lekce máte zajímavě udělané, ten čas tak rychle utekl.:-) O Vaše lekce bych měla zájem, není nic příjemnějšího než si pořádně protáhnout tělo venku v přírodě a ještě s fajn lidmi. Přeji Vám, ať se vám daří a máte hodně zájemců o lekce! Sylva"

Eva Blažková

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

Ahoj, Miruš,
ještě jednou děkuji za lekci. Moc se mi líbila. Pohrávám si s myšlenkou si "zachodit" i víckrát.Eventuelně se přidat k nějaké kondiční-zdravotní "nenaspídované" skupince, s níž budu schopna držet krok... Děkuji Eva

Iva Bubláková

hodnocení z fb stránek

"Mirka je profík, usměvavá, ochotná poradit a pomoci kdykoli a kdekoli. Pokud se necítíte fit, ale jste ochodní na sobě zamakat a dostat se zpět do kondice, neváhejte a jděte do toho. Stojí to za to! "

Iveta Zálejská

účastnice Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

" Ahoj Mirko, moc se mi to líbilo. Pokud někdo zvažujete začít s NW, Mirka je ta pravá, která vás skvěle zasvětí do této metodiky. Zažijete krásně strávené chvíle s NW. Děkuji ti Mirko a těším se na další lekce Iveta "

Eva Fremlová

pravidelná účastnice lekcí NW

"Ahoj, bylo to fajn, vyšlo krásné počasí a bylo veselo. Super akce. Děkuji za hezké odpoledne."

Aleš a Ivana Bilíkovi

účastníci Ukázkové lekce v rámci WOD 2020

"Dobrý den, bylo to fajn, děkujeme ;-) Bilíkovi."


Budu ráda, když připojíte Váš vzkaz či hodnocení:

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu