FYZIOTERAPIE

Jako fyzioterapeut často vidím, že nordic walking může mým pacientům pomoci se spoustou fyzických i psychických potíží a jako instruktor severské chůze mohu svým klientům pomoct konkrétní fyzioterapií. Zároveň při svých kondičně - zdravotních cvičebních lekcích získávám další zkušenosti s vlastním tělem, které mohu u svých pacientů a klientů uplatnit.Jsem fyzioterapeut specialista, odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízím klientům všech věkových kategorií v oblasti individuální léčebné tělesné výchovy včetně technik manuální medicíny a tejpování.

Zaměřuji se hlavně na ortopedické a traumatologické problémy, speciálně na poúrazové a pooperační stavy ramenních, kolenních a hlezenních kloubů, ale i na nemocné s pohybovým aparátem, neurologické i interní onemocnění, skoliózy a vadné držení těla u dětí i dospělých. Pomohu vám s ergonomií vašeho pracovního prostředí a také s nápravou špatných návyků a stereotypů i rekondicí po jakémkoliv onemocnění a úrazu.

Nabízím i skupinovou terapii pro 2-5 osob zaměřenou na stejný nebo podobný zdravotní problém nebo kondiční či rekondiční posilovací či protahovací program.

Dále svým klientům nabízím manuální terapii Lymfatickou masáží.V současné době mám na pár hodin v týdnu pronajatu místnost v Živa centru v Moravské Ostravě. Je zde možnost využití i velkého sálu pro skupinovou terapii.

Živa centrum se nachází na ulici Nádražní mezi ulicemi Veleslavínova a Českobratrská. Nejbližší jisté parkování je placené Parkoviště Polský dům (25 Kč/hod). Nejbližší tramvajová zastávka je Důl Jindřich, autobusová zastávka Konzervatoř.

Na individuální terapii je potřeba se VŽDY objednat telefonicky (608 705 073) nebo e-mailem (mirka@fyziowalkingpoint.cz) nebo kontaktním formulářem.


CENÍK FYZIOTERAPIE platný od 15.2.2024:

  • individuální terapie nebo vyšetření                             55 minut    1 000 Kč
  • individuální terapie nebo vyšetření                             25 minut       700 Kč
  • skupinová terapie pro 2-5 osob ve velkém sále         50 minut   2 000 Kč
  • tejpování                       2 Kč / 1 cm tejpovací pásky v rámci terapie 
                                                 + 50 - 100 Kč za práci samostatně bez terapie

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu