PRAKTICKÉ INFO

Platba za lekci:

Pokud se na lekci přihlásíte, předpokládám, že to myslíte vážně a na lekci se také dostavíte. Bohužel, po předchozích nemilých zkušenostech, kdy klient na objednanou lekci bez omluvy nepřišel, musím požadovat platbu za základní a individuální lekce předem převodem na účet. Po přihlášení a dohodě o termínu a místu lekce Vám zašlu platební podklady. Oproti platbě Vám vystavím příjmový platební doklad.

Náhrada za objednanou lekci:

Může se stát, že na již objednanou a zaplacenou lekci nebudete moct přijít, ať už z pracovních či rodinných důvodů či v případě nemoci. Nejlepší bude, když si za sebe seženete náhradníka, pak nebudeme mít problém. Někdy to není možné, chápu. Budu ráda, když mi dáte vědět alespoň 24 hodin předem, abych se mohla pokusit sehnat někoho já. Pokud se ovšem neomluvíte včas, budu vám účtovat lekci jako absolvovanou.

Předem omluvenou lekci si můžete nahradit v nejbližším možném termínu, kdy se bude konat stejná lekce, na jakou jste byli přihlášeni, nejpozději do 2 měsíců od omluvené lekce nebo dle domluvy.

Zrušení lekce:

Lekce neruším bezdůvodně. Počasí ovšem neovlivním. Není špatného počasí, pouze špatného oblečení a nedokonalé přípravy. Slunce, sníh, mráz, mlha, déšť či mrholení, to jsou pouze varianty, na které je třeba se správně vybavit. Výjimkou je pouze silný, vytrvalý déšť a velmi silný vítr, ve kterém je nebezpečno chodit po lese. V takovýchto případech bychom si chůzi neužili. Všem přihlášeným pošlu včas sms zprávu či e-mail a zároveň se rovnou domluvíme na náhradním termínu. Věřím, že takových dní nebude mnoho. A doufám, že mně zdraví bude i nadále sloužit natolik, že z důvodu své nemoci nebudu muset lekci rušit nikdy.

Přihlášení na lekci:

Po přihlášení na lekci Vám na uvedený e-mail pošlu formulář k odsouhlasení zpracování osobních údajů a zdravotní dotazník. Oba si prosím pozorně přečtěte, podepište a odešlete mi zpět na e-mail, ze kterého Vám byl odeslán, případně mi prosím napište, že mi oba vyplněné formuláře přinesete až na lekci. Pokud ovšem ve zdravotním dotazníku vyplníte něco, o čem bych měla vědět dopředu, neváhejte mne prosím kontaktovat včas.

Dále Vám zašlu podrobnosti k lekci, místo setkání, vhodné místo k zaparkování, eventuální možnost občerstvení, přibližný časový plán lekce a také co si vzít s sebou a na sebe, abyste se cítili pohodlně po celou dobu konání lekce.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu