ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ A LEKCE NORDIC WALKING PRO ZAMĚSTNANCE FIRMY HEIMSTADEN

24.09.2022

Od září vedu pravidelné lekce zdravotního cvičení a lekce nordic walking pro zaměstnance ostravské pobočky firmy Heimstaden.

Hodinové lekce skupinového cvičení budou probíhat každé ÚTERÝ od 8 hodin v Celostním centru zdraví a vzdělávání ŽIVA v Moravské Ostravě.

Cvičení bude zaměřeno především na potřeby klientů, na jejich zdravotní potíže a přání. Můžeme protahovat ztuhlé šíjové svaly a svaly předloktí po práci na PC, zádové svaly a svaly dolních končetin po náročném výletu či práci na zahradě, můžeme posilovat problematické ochablé části těla, zlepšovat si fyzičku kondičním cvičením v aerobním tempu či relaxovat a uvolňovat se při meditační hudbě.

Lekce nordic walking v trvání 60 minut budou každý ČTVRTEK od 15:30 v Komenského sadech v Ostravě.

Nordic walking neboli severská chůze je kondiční dynamická chůze se speciálními sportovními holemi, která je pro všechny, bez omezení věku, denní či roční doby, místa i času, stačí jen chtít. Nejedná se o trekovou chůzi, která je pouze oporová, nordic walking přidává k opoře hlavně narovnání a odraz a k tomu jsou právě určeny speciální hole, tedy ne hole trekové.

V lekcích se postupně naučíme techniku a principy nordic walking, zlepšíme si fyzickou kondici a budeme mít společnou radost ze zdravého pohybu.

Lekce budou probíhat za každého počasí, vždyť není špatného počasí, jen špatného vybavení :-)


Na všechny se velmi těším :-)


Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073