ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V OSTRAVĚ PŘESUNUTA!

29.12.2020

V TUTO CHVÍLI ZATÍM NENÍ POVOLENO SETKÁVAT SE VENKU VE VĚTŠÍM POČTU NEŽ 2 OSOB, ZÁKLADNÍ LEKCE SE TEDY ZATÍM ODKLÁDÁ! I NADÁLE SE MŮŽETE HLÁSIT NA LEKCE INDIVIDUÁLNÍ.

PRVNÍ ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING ROKU 2021 V OSTRAVĚ

Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - severskou chůzi s hůlkami v sobotu 23.1.2021 od 13 hodin v porubkém lese u Myslivny.

Pokud nám to vláda a její Epidemický systém PES dovolí ... no a pokud ne, lekci posuneme do lepších dní :-)

Zima je tu, i když zatím bez sněhu, je po Vánocích a u některých jsou tu Novoroční předsevzetí, jiní se prostě chtějí začít hýbat jinak, než to doposud zkoušeli.

Pro všechny je tu jedinečná příležitost vyrazit ven, do přírody, do lesa, naučit se něco nového, začít s pravidelnou pohybovou aktivitou.

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je ve 13:00 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 550 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073