ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V OSTRAVĚ 1.12.2019

19.11.2019

Poslední letošní Základní lekce v Ostravě!

Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - severskou chůzi s hůlkami ještě letos v prosinci a to v neděli 1.12.2019 od 13:30 hodin v porubkém lese u Myslivny.

Podzim pomalu končí a ani se nenadějeme a bude tu zima. No a taky Vánoce, čas rozjímání a pohody v kruhu rodiny... a u mnohých i čas na lenošení a k tomu svádějící zvýšená konzumace čehokoliv, co se nachází poblíž. Pokud máte pocit, že vám hrozí úbytek pohybu a přibývání na váze, neponechte nic náhodě a rozhodně se začněte hýbat již teď, začátkem prosince, ať můžete smysluplně trávit čas venku v přírodě i během svátků a nastartujete se již teď na novoroční předsevzetí :-)

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je ve 13:30 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodě nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 400 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073