ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V HAVÍŘOVĚ 28.8.2021

05.07.2021

PRO NEZÁJEM ZRUŠENO :-(


Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - severskou chůzi s hůlkami v sobotu 28.8.2021 od 14 hodin v havířovském lese u Merkuru.

Konec prázdnin i dovolených. Během léta bylo spoustu času na venkovní aktivity, spousta z nás jich vyzkoušela mnoho. A dál? Sedneme si k pracovním stolům a přestaneme se hýbat? A není to škoda?

Pojďte si vyzkoušet něco nového, NORDIC WALKING, severskou chůzi s hůlkama.

Je to skvělá aktivita, která nezná omezení věkové, kondiční, časové, prostorové... přijďte na Základní lekci a choďte s námi i dál, pravidelné lekce pokračují celoročně v Havířově i v Ostravě.

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je ve 14:00 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 500 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073