ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V HAVÍŘOVĚ 22.10.2022

09.10.2022

Přijďte si vyzkoušet nordic walking - severskou chůzi s hůlkami v sobotu 22.10.2022 od 9 hodin v Havířově v lese u Merkuru.

Podzim už krásně barví stromy a v lese je radost v tuto dobu chodit. V Havířově se v lese i na cyklostezce okolo Lučiny můžete pravidelně potkávat se skupinkou walkerů.

Přidejte se k nám! Pojďte si vyzkoušet něco nového, NORDIC WALKING, severskou chůzi s hůlkama.

Je to skvělá aktivita, která nezná omezení věkové, kondiční, časové, prostorové... přijďte na Základní lekci a choďte s námi i dál, pravidelné lekce pokračují celoročně v Havířově i v Ostravě.

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je v 9:00 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 500 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073