ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V HAVÍŘOVĚ 14.3.2020

19.02.2020

Zúčastnili jste se Ukázkové lekce NORDIC WALKING v rámci Světového dne obezity? Líbila se vám? Rádi byste se naučili více? Chtěli byste chodit s námi? Pak Ukázková lekce splnila svůj účel a já vás zvu na Základní lekci nordic walking, kde se naučíte víc než jen základy severské chůze.

Nebo jste možná Ukázkovou lekci nestihli a teď je vám líto, že jste si nordic walking nevyzkoušeli a máte chuť být v přírodě, utéct z ruchu města, vyčistit si hlavu a protáhnout tělo. Přijďte na Základní lekci severské chůze.

Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - severskou chůzi s hůlkami v sobotu 14.3.2020 od 14 hodin v lese na Merkuru v Havířově - Podlesí.

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je ve 14:00 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 350 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073