!!!STOP STAV!!! ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V OSTRAVĚ 5.9.2020

26.07.2020

V tuto chvíli je kurz naplněn, pokud máte o Základní lekci zájem, mohu s vámi počítat jako s NÁHRADNÍKY, nebo se, prosím, přihlaste na další termín, který bude vypsán.


PRVNÍ POPRÁZDNINOVÁ ZÁKLADNÍ LEKCE NORDIC WALKING V OSTRAVĚ.

Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - severskou chůzi s hůlkami v sobotu 5.9.2020 od 14 hodin v porubkém lese u Myslivny.

Máte po dovolené? Byli jste přes léto aktivní a chcete ve sportovní aktivitě pokračovat i během pracovních dní? Nebo jste naopak o prázdninách lenošili a teď se potřebujete dostat zpět do formy? Kondiční chůze s hůlkami je to pravé!

Zvu všechny zájemce o lekce Nordic Walking, ale i ty, kteří si chtějí chůzi s hůlkami jen vyzkoušet, přijďte na Základní lekci severské chůze s certifikovanou instruktorkou kondiční chůze nordic walking.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking. Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Lekce trvá přibližně 3 hodiny.

Začátek lekce je ve 14:00 hodin. Podrobnější informace vám zašlu na e-mail po přihlášení.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud už je nemáte, na lekci vám je zapůjčím.

Cena Základní lekce: 400 Kč.

Přihlaste se zde:

TĚŠÍM SE NA VÁS, BUDEME MÍT SPOLEČNĚ RADOST ZE ZDRAVÉHO POHYBU!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073