PRAVIDELNÁ ÚTERNÍ LEKCE NW v Ostravě

28.12.2020

POZOR!! AŽ DO POLOVINY LISTOPADU JSOU ÚTERNÍ LEKCE POZASTAVENY, JEZDÍM NYNÍ NA LEKCE SE SENIORY DO VRATIMOVA!!

Každé úterý, v 15:00 - 16:30 hodin v porubském lese u Myslivny v Ostravě Porubě nebo podle zájmu v 15:30 - 17:00 hodin v Bělském lese v Ostravě Zábřehu probíhá lekce nordic walking.

Sraz v Porubě je na parkovišti na ulici Studentská, u autobusové zastávky Studentské koleje, odkud poté vyjdeme do lesa směrem k Hvězdárně a porubské Myslivně, vracet se budeme opět na parkoviště, nebo u Bělského lesa v Zábřehu na konci ulice Svornosti, u smyčky MHD, na konečné tramvaje č. 11, odkud poté vyjdeme do lesa směrem k Svatému prameni a vracet se budeme na stejné místo. Je zde možnost parkování podél cesty.

Cena: 230 Kč / 207 s permanentkou

Přihlaste se zde nebo přes facebook.

Absolventi mé Základní lekce nebo ti, kdo už to s hůlkami umí, se mohou účastnit jednotlivých lekcí nordic walking. Nezdržujeme se již vysvětlováním základních principů chůze s hůlkami, ale to neznamená, že se Vám nebudu věnovat. Správnou techniku se učíme teprve opakováním a teprve po několika lekcích sami poznáte, jestli už chodíte správně, efektivně, tak, aby Vám nordic walking přinášel radost a užitek.

Součástí lekcí je samozřejmě protažení svalů před i po samotné chůzi, chůze terénu, podle domluvy přidáváme trochu posilování a když je chuť, tak i nějakou hru s hůlkami. Vyzkoušíte si i koordinační a balanční cvičení.Nordic walking je i o komunikaci, takže si můžeme a budeme povídat. Jsem tady pro vás, takže se ptejte, co budu vědět, zodpovím.

A pokud budete chtít, doporučím Vám i koupi holí na nordic walking.


Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073