PRAVIDELNÁ STŘEDEČNÍ LEKCE NW v Havířově

10.07.2019


Každou středu, 18:30 - 20:00 v lese na Merkuru v Havířově. Sraz u malého kruhového objezdu na konci Dlouhé třídy křížením s ulicí Přátelství.        

Cena:   180 Kč / 160 Kč s permanentkou                                                                             

Přihlaste se zde nebo přes facebook

Absolventi mé Základní lekce nebo ti, kdo už to s hůlkami umí, se mohou účastnit jednotlivých lekcí nordic walking. Nezdržujeme se již vysvětlováním základních principů chůze s hůlkami, ale to neznamená, že se Vám nebudu věnovat. Správnou techniku se učíme teprve opakováním a teprve po několika lekcích sami poznáte, jestli už chodíte správně, efektivně, tak, aby Vám nordic walking přinášel radost a užitek. 

Součástí lekcí je samozřejmě protažení svalů před i po samotné chůzi, chůze  terénu, podle domluvy přidáváme trochu posilování a když je chuť, tak i nějakou hru s hůlkami. Vyzkoušíte si i koordinační a balanční cvičení.

Nordic walking je i o komunikaci, takže si můžeme a budeme povídat. Jsem tady pro vás, takže se ptejte, co budu vědět, zodpovím. 

A pokud budete chtít, doporučím Vám i koupi holí na nordic walking.

A když nás chůze lesem omrzí, můžeme si občas udělat změnu a sejít se jinde, třeba se projít po loukách okolo Lučiny. Nic není nemožné :-)