PRAVIDELNÁ RANNÍ PÁTEČNÍ LEKCE NW v Ostravě

22.07.2019

Od září 2019, počínaje prvním pátkem 6.9.2019, bude každý pátek, v 7:00 - 9:00 hodin v porubském lese u Myslivny v Ostravě Porubě probíhat ranní lekce nordic walking pro ranní ptáčata nebo pracující, kteří si chtějí zpříjemnit probouzení fyzickou aktivitou :-)

Sraz je na parkovišti na ulici Studentská, u autobusové zastávky Studentské koleje, odkud poté vyjdeme do lesa směrem k Hvězdárně a porubské Myslivně. Vracet se budeme opět na parkoviště.

Cena:                                                                              Přihlaste se zde nebo přes facebook:

+

Absolventi mé Základní lekce, pacienti soukromé rehabilitace Fyzartis, s.r.o., kteří zkoušeli lekce nordic walking s fyzioterapeutem nebo ti, kdo už to s hůlkami umí, se mohou účastnit jednotlivých lekcí nordic walking. Nezdržujeme se již vysvětlováním základních principů chůze s hůlkami, ale to neznamená, že se Vám nebudu věnovat. Správnou techniku se učíme teprve opakováním a teprve po několika lekcích sami poznáte, jestli už chodíte správně, efektivně, tak, aby Vám nordic walking přinášel radost a užitek. 

Součástí lekcí je samozřejmě protažení svalů před i po samotné chůzi, chůze terénu, podle domluvy přidáváme trochu posilování a když je chuť, tak i nějakou hru s hůlkami. Vyzkoušíte si i koordinační a balanční cvičení. 

Nordic walking je i o komunikaci, takže si můžeme a budeme povídat. Jsem tady pro vás, takže se ptejte, co budu vědět, zodpovím.

A pokud budete chtít, doporučím Vám i koupi holí na nordic walking.

A když nás chůze lesem omrzí, můžeme si občas udělat změnu a sejít se jinde, třeba se projít po sjezdovce na Skalce nebo si vyrazit okolo Ostravice či změnit porubský les za les na Landeku. Je to jen o domluvě :-)