PRAVIDELNÁ RANNÍ PÁTEČNÍ LEKCE NW V OSTRAVĚ 

22.07.2019

Každý pátek, v 7:00 - 8:30 hodin v porubském lese u Myslivny v Ostravě Porubě probíhá lekce nordic walking pro ranní ptáčata nebo pracující, kteří si chtějí zpříjemnit probouzení fyzickou aktivitou :-)

Sraz je na parkovišti na ulici Studentská, u autobusové zastávky Studentské koleje, odkud poté vyjdeme do lesa směrem k Hvězdárně a porubské Myslivně. Vracet se budeme opět na parkoviště.

Cena: 230 Kč / 207 s permanentkou

Přihlaste se zde nebo přes facebook:

Absolventi mé Základní lekce nebo ti, kdo už to s hůlkami umí, se mohou účastnit jednotlivých lekcí nordic walking. Nezdržujeme se již vysvětlováním základních principů chůze s hůlkami, ale to neznamená, že se Vám nebudu věnovat. Správnou techniku se učíme teprve opakováním a teprve po několika lekcích sami poznáte, jestli už chodíte správně, efektivně, tak, aby Vám nordic walking přinášel radost a užitek.

Součástí lekcí je samozřejmě protažení svalů před i po samotné chůzi, chůze v terénu, podle domluvy přidáváme trochu posilování. Důležité je přivítat nový den pozitivně a s dobrou náladou :-)

Nordic walking je i o komunikaci, takže si můžeme a budeme povídat. Jsem tady pro vás, takže se ptejte, co budu vědět, zodpovím.

A pokud budete chtít, doporučím Vám i koupi holí na nordic walking.

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073