PRAVIDELNÁ KONDIČNÍ ČTVRTEČNÍ LEKCE NW v Ostravě - LICHÝ týden

01.08.2020

Každý LICHÝ čtvrtek, v 16:30 - 18:00 hodin v Bělském lese v Ostravě Zábřehu probíhá KONDIČNÍ lekce nordic walking.

Čtvrteční ostravské lekce jsou určeny pro ty, kdo se nebojí rychlejšího tempa, velké dávky posilování a kopců.

Sraz je na konci ulice Svornosti, u smyčky MHD, na konečné tramvaje č. 11, odkud poté vyjdeme do lesa směrem k Svatému prameni. Vracet se budeme na stejné místo. Je zde možnost parkování podél cesty.

Cena: 250 Kč / 210 Kč s permanentkou

Přihlaste se zde nebo přes facebook:

Absolventi mé Základní lekce nebo ti, kdo už to s hůlkami umí, se mohou účastnit jednotlivých lekcí nordic walking. Nezdržujeme se již vysvětlováním základních principů chůze s hůlkami, ale to neznamená, že se Vám nebudu věnovat. Správnou techniku se učíme teprve opakováním a teprve po několika lekcích sami poznáte, jestli už chodíte správně, efektivně, tak, aby Vám nordic walking přinášel radost a užitek.

Součástí lekcí je samozřejmě protažení svalů před i po samotné chůzi, chůze terénu, podle domluvy přidáváme trochu posilování a když je chuť, tak i nějakou hru s hůlkami. Vyzkoušíte si i koordinační a balanční cvičení.

Nordic walking je i o komunikaci, takže si můžeme a budeme povídat. Jsem tady pro vás, takže se ptejte, co budu vědět, zodpovím.

A pokud budete chtít, doporučím Vám i koupi holí na nordic walking.

A když nás chůze lesem omrzí, můžeme si občas udělat změnu a sejít se jinde, třeba se projít po sjezdovce na Skalce nebo si vyrazit okolo Ostravice či změnit Bělský les za les na Landeku. Je to jen o domluvě :-)

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073