Poznej svého instruktora

27.10.2023

Rozhovor, natočený s instruktorem Tomášem Žecem na základně Nordic Sports v Brně, v sídle Nordic Walking Point.

Havířov, město v srdci Moravskoslezského kraje, je domovem mnoha jedinečných lidí a aktivit. Mezi nimi se nachází i Instruktorka Nordic Walking a Fyzioterapeutka, která sdružuje dvě vášně do jednoho života, přinášejíc zdraví a pohyb svým klientům.

Nordic Walking, což je chůze s holemi, se stává stále populárnějším sportem, který přináší řadu výhod pro tělo a mysl. Tato aktivita, která se zrodila ve Finsku, rychle získává na popularitě nejen v České republice, ale i v Havířově, kde se nachází instruktorka Mirka Chromiaková.

Kdo je Instruktorka Nordic Walking a fyzioterapeutka?

Mirka Chromiaková, instruktorka Nordic Walking a fyzioterapeutka s mnohaletými zkušenostmi, je jedním z významných osobností v oblasti zdravého životního stylu v Havířově. S kombinací dvou profesí – instruktorky Nordic Walking a fyzioterapeutky – Mirka přináší svým klientům unikátní zkušenost, která spojuje fyzickou aktivitu s odbornou péčí o tělo.

Kombinace Nordic Walking s fyzioterapií

Jednou z neuvěřitelných výhod, kterou Mirka Chromiaková nabízí svým klientům, je kombinace Nordic Walking s fyzioterapií. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem v oblasti fyzioterapie může Mirka poskytnout individuální rady a cvičení, které pomáhají s rehabilitací, prevencí zranění a zlepšením fyzické kondice.

Proč je tato kombinace tak výjimečná?

Kombinace Nordic Walking a fyzioterapie přináší několik výhod:

    1. Zdraví a kondice: pomocí Nordic Walking mohou klienti zlepšit svou celkovou fyzickou kondici a zároveň prevenci zranění. Fyzioterapeutická péče se postará o efektivní rehabilitaci a zdravý pohyb.
    2. Individuální péče: Mirka provádí důkladnou analýzu potřeb každého klienta a navrhuje program, který je přizpůsoben jejich konkrétním potřebám.
    3. Motivace a podpora: instruktorka Nordic Walking může být silným motivačním prvkem. Klienti mají možnost trávit čas na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí s odborným průvodcem.
Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073