NORDIC WALKER I. Ostrava 30.4.2022

26.02.2022

V sobotu 30.4.2022 pořádají instruktorky sítě Nordic walking point Kateřina Klimešová a Mirka Chromiaková kurz nordic walking v Ostravě .

30.4.2022 od 9 do 17 hodin v rehabilitační ambulanci Fyzartis v Ostravě, 17. listopadu 594/40, Ostrava - Poruba.

Cíl: Umím sám, rozumím, poradím.
Pro koho: pro ty z Vás, kteří chtějí změnu, zdraví, kondici, sílu, krásu a radost z aktivního života. Pro absolvování je potřeba být v základní kondici, tzn. jste schopni jít ve svém tempu např. 3-6 Km v terénu. Může být i Refresh pro ty co už mají zkušenost.

Přidanou hodnotou je strávit užitečně den pro sebe s podobně laděnými lidmi, venku v přírodě.
Fungování: kurz je prakticky zaměřen i veden (střídáme adekvátně praxi a ústní sdělení). Tento formát kurzu má svou tradici (od r. 2009) a je nejnosnějším formátem pro kvalitní začátek s nordic walking.
Podrobnosti o kurzu viz nabídka kurzů: Nordic walker - základní kurz.
CENA KURZU: 1499 Kč/os

Po absolvování je možno se hlásit na: kurz Nordic walker - Průvodce (jednodenní, metodický "jak učit" druhé, více o kurzu zde) nebo na náš "největší" kurz instruktorský (IK), kdy se stanete instruktorem nordic walking v celé kráse a k praxi připraveni (dva až tři měsíce aktivní práce, studia s akreditací MŠMT ČR, kdy můžete získat i živnostenský list).

STOJÍ ZA POZORNOST: vemte někoho s sebou na tento kurz nordic walking, s kým byste rádi sdíleli radost z tohoto pohybu a získáte slevu 200 Kč, tzn. tento kurz máte za 1299 Kč (jméno osoby pozvané je třeba zmínit v pozvánce přihlášky). Tato cena platí také pro Refesh účastníky (tzn. ty co již v minulosti s námi tento kurz či akci, víkendovku absolvovali). Pokud jste pár (manželský i nemanželský, tzn. máte společné bydliště:) máte slevu 200 Kč každý na celý kurz (tzn. celkem 400 Kč pro pár, takový bonus na dopravné :).

Přihlaste se přes přihlašovací formulář.

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073