Na start s OVAHELP a Fyziowalkingpoint v neděli 30.8.2020 v Ostravě

07.08.2020

Přijďte si zaběhat pro dobrou věc!

👉 NA START S OVAHELP

👉 🏃‍♂🏃‍♀ BĚH V KOMENSKÉHO SADECH
Pojďme spolu s #OVAHELP oživit a zpestřit kulturní život v centrálním obvodu a užít si zábavu s celou rodinou.
🌸 Účelem akce Na start s OVAHELP je zviditelnění centra. ,,NA START" mohou i netrénovaní běžci. Trať, která je připravena, můžete zdolat chůzí či na bruslích, s kočárkem nebo vaším mazlíčkem.
🏃‍♂ TĚŠIT SE MŮŽETE NA:
GASTRO ZÓNU - stánky lokálních, známých a milých malých podnikatelů, kde můžete ochutnat speciality a dobrůtky, které si pro tento den připraví.
ZÁBAVNÍ ZÓNU - aktivity a soutěže nejen o ceny u stánků
PIKNIK ZÓNU
🏃‍♀ 👉🏃‍♀ Skvělý PROGRAM podpoří charitativní činnost formou veřejné sbírky, jejíž výnos bude použit na pomůcky pro onkologické pacienty:
11:00 Úvod akce
13:30 Registrace "NA START"
15:00 Start běhu
18:00 Ukončení akce
🌸 ZAKOUPENÍM STARTOVACÍHO LÍSTKU podpoříte činnost centra OVAHELP.V neděli 30.8.2020 se v Komenského sadech v Ostravě koná charitativní akce Centra pomoci onkologickým pacientům OVAHELP:

Na start s OVAHELP.

Fyziowalkingpoint se akce zúčastní prezentací nordic walking. Bude zde stánek, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet hole na severskou chůzi, dozvědět se mnoho informací o této aktivitě, ve 3 půlhodinových blocích ( ve 12, 13 a 14 hodin) si nordic walking vyzkoušet, zacvičit si a protáhnout se a od 15 hodin se také proběhnout po zakoupení starovacího lístku pro podporu Centra.

Na všechny se budu těšit!

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073