INDIVIDUÁLNÍ LEKCE NORDIC WALKING 20.4. - 7.6.2020

15.04.2020

Delší dobu jsme byli z důvodu koronavirové pandemie omezeni ve volném pohybu. Všichni víme, že je třeba respektovat nařízení Vlády ČR. Skupinové sportovní aktivity budou v republice patrně povoleny až od 8. června 2020.

Již nyní ale můžeme chodit ven a to v počtu 1 + 1. Co to pro nás znamená?

Nastal čas na INDIVIDUÁLNÍ LEKCE NORDIC WALKING S INSTRUKTOREM :-)

Pokud už vám nordic walking chybí a nepotřebujete velkou skupinu lidí okolo sebe, mám pro vás individuální lekce a to jak Základní lekce pro nováčky tak i běžné jednotlivé kondiční či zdravotní lekce dle vašeho výběru.

Co to zamená? Vláda ČR nám již povolila chodit spolu ven, pokud dodržíme omezený počet osob, které jdou spolu na 2. A to znamená, že můžeme vyrazit společně, jen vy a já. Cena individuální lekce v době od 20.4. do 7.6.2020 je stejná jako cena běžné lekce skupinové.

Vzhledem k tomu, že mám v současné době v mém stálém zaměstnání změněnou pracovní dobu v závislosti na vývoji situace, neplatí termíny pravidelných běžných lekcí. Pokud máte zájem o individuální lekci, domluvíme se spolu na den i hodinu podle toho, jak to bude nám oběma vyhovovat.
A protože na lekci budeme jen vy a já, budu se věnovat jen vám, domluvíme se na místě konání lekce i na její náplni, ať už budete mít zájem o lekci kondiční, spojenou s posilováním, rychlostní, technickou či jen zdravotní procházku :-)

Stále platí, že pokud nemáte svoje hůlky, na lekci vám je zapůjčím. Po skončení lekce vždy celé hůlky desinfikuji.

Na lekce se prosím hlaste VŽDY JEN V PŘÍPADĚ, ŽE SE CÍTÍTE ZCELA ZDRÁVI, nepřišli jste v posledních dnech do kontatku s lidmi nakaženými virem COVID-19 a dle nařízení Vlády ČR přijďte prosím s rouškou.

Na INDIVIDUÁLNÍ LEKCI v době od 20.4. do 7.6.2020 se přihlaste, prosím zde:

nebo mi zavolejte na 608 705 073.

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073