TVAPOHUBNĚNÍ s Mirkou ...

23.05.2021

...aneb TVAROVÁNÍ, POSÍLENÍ, HUBNUTÍ, ZPEVNĚNÍ ...

Jaro je tady a pomalu se blíží léto, začínáme odhazovat vrsty oblečení, které nás chránily před chladem, ale i před zraky okolí. Plánujeme dovolenou a co si budem namlouvat, postava není u všech v ideálním stavu. U někoho to chce trochu ubrat, jinde přibrat, tu vytvarovat, tady zpevnit, jinde jde jen o dobrý pocit...

Nuž, je tady čas na změnu!

Vyhlašuji program TVAPOHUBNĚNÍ :-)

Co se bude dít? Na nějaký čas změníme náplň lekcí a přidáme CVIČENÍ! Tedy kromě protahování a kondiční chůze budeme ještě tvarovat, posilovat, hubnout a zpevňovat svaly a to jednak s vlastní vahou těla a jednak si na pomoc vezmeme CVIČ-GUMY.

Co to je? Parádní funkční doplněk k holím na nordic walking, "chodící posilovna", která vás svou jednoduchostí, efektivností a zábavou nadchne! Lehká cvičební "guma-neguma", která se vejde do ledvinky, v okamžiku se připne na ruku, nohu, hůlku, strom či zábradlí a svým odporem nutí k posílení svalů kdekoliv v terénu.

Na lekcích se zaměříme na svaly dolní i horní poloviny těla, každou část, kterou posílíme, pak i důkladně protáhneme, druhý den se patrně nenajíte nebo nevyjdete do schodů, ale za ten POCIT to stojí :-)

Cvičit budeme vždy na lekcích ve středu v Havířově a ve čtvrtek v Ostravě a to pouze pokud nebude pršet. Cvič-gumy nikde neshánějte a nekupujte, mám jich pro lekce dostatek.

Fyzio-walking.point radost ze zdravého pohybu! Mirka Chromiaková mobil: 608 705 073